Wielki koncert na plaży w Jastarni. „Wakacyjne Hity Wszech Czasów” pokaże TVP

Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Damian Ukeje, tancerze Agustina Egurroli – to m.in. ich zobaczymy i usłyszymy w sobotni wieczór na plaży w Jastarni. “Wakacyjne Hity Wszech Czasów” zaczynają się o godz. 20.

R E K L A M A

„Agnieszka”, „Historia pewnej znajomości”, „Bałkanica”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „W stronę słońca”, „W dzień gorącego lata”, „Całuj mnie”, „Jolka Jolka”…- to część przebojów, które usłyszymy w sobotni wieczór w Jastarni podczas koncertu “Wakacyjne Hity Wszech Czasów” .

Muzyczne wydarzenie, które odbędzie się na brzegu Bałtyku, czyli koncert w Jastarni poprowadzą Marzena Kawa i Karol Gnat.

– Na plaży w Jastarni wystąpią m.in.: Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Czerwone Gitary, Piersi, Feel, a także gwiazda zza granicy – wokalista i producent muzyczny – Arash – informuje TVP Rozrywka.

Zagrają również Czerwone Gitary, Łzy, Piersi, Feel, Loka i Big Day. A na scenie zobaczymy choreografię, w której udział wezmą tancerze Agustina Egurroli.

– Najpopularniejsze letnie hity usłyszymy także w wykonaniu… turystów i plażowiczów – zapowiadają organizatorzy.

Początek koncertu o godz. 20. Zapraszają na niego Telewizja Polska, Program Trzeci Polskiego Radia oraz gmina Jastarnia.

Na plaży w Jastarni powstała wielka scena. Tu odbędzie się koncert

Fot. Tyberoiusz Narkowicz

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *