Uwaga. Remont na drodze Jurata- Hel. Naprawiają DW 216. Możliwe korki i przestoje | ZDJĘCIA

Trwa ostatni etap remontu drogi Reda – Hel (DW 216). Drogowcy pojawili się na odcinku Jurata – Hel. Uwaga, kierowcy. Trzeba zwolnić. Możliwe są korki.

Prace drogowe na Półwyspie Helskim to ostatni etap remontu drogi wojewódzkiej nr 216, na odcinku Jurata – Hel. Na trasie pojawi się nowy asfalt, który przykryje dotychczasowe nierówności na końcowym odcinku.

Ale nie można liczyć na to, że już teraz – w paździeniku 20222drogą z Helu pojedziemy wygodnie, bo nawierzchnia wymieniana jest odcinkami. Stąd na trasie fragmenty nowego asfaltu i te, gdzie występują utrudnienia: zerwana nawierzchnia, uskoki, czy nierówności.

Ich napotkanie może sprawić trudności z płynną jazdą, a w skrajnych przypadkach utrzymaniem się na jezdni. Dlatego urzędnicy z Helu ostrzegają, by lepiej zwolnić tam, gdzie spotkać możemy drogowców.

– Bardzo prosimy wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwracanie uwagi na znaki drogowe i sygnały dawane przez osoby kierujące ruchem – zaapelowali na swoim fanpejdżu. – Za utrudnienia przepraszamy.

R E K L A M A

Remonty drogi Hel – Jurata (DW 216) | GALERIA

Foto. Miasto Hel

One thought on “Uwaga. Remont na drodze Jurata- Hel. Naprawiają DW 216. Możliwe korki i przestoje | ZDJĘCIA

  1. Hey there! I’m at work browsing your blog from my new iphone! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Carry on the outstanding work!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *