Kusfelskie Morsy pomagają Pomorskim Hospicjom. Pola Nadziei 2021 w… Bałtyku

Kusfelskie Morsy pomagają w kwietniu 2021! Morsy z Kuźnicy wykąpały się w Bałtyku, pstryknęły fotkę i tak włączyły się w akcję #polanadzieinapomorzu.

R E K L A M A

Pola Nadziei na Pomorzu w 2021 musiały przenieść się w wirtualną przestrzeń – bez rozdawania żółtych żonkili, bez publicznych kwest itp. Organizatorzy musieli sprostać obostrzeniom związanym z koronawirusem i tak m.in. powstała akcja #polandzieinapomorzu. To w to charytatywne przedsięwzięcie włączyła się ekipa Kusfelskie Morsy.

Po kąpieli w kwietniowym, sztormowo pofalowanym Bałtyku morsy z Półwyspu Helskiego stanęły na plaży w Kuźnicy w swoich żółtych ponczach i pstryknęły pamiątkową fotkę.

– Pomagamy hospicjum na Pomorzu – komentują kusfelanie i wyjaśniają zasady: –  Zadanie jest proste – wystarczy zrobić sobie zdjęcie lub filmik z żółtym motywem, w treści posta nominować trzy osoby, firmy lub organizacje, dopisać hasztag #polanadzieinapomorzu oraz wpłacić choćby drobną kwotę na numer konta: 66 1540 1098 2001 5562 4727 0012 z dopiskiem „Pola Nadziei na Pomorzu”.

Przy wpłatach należy pamiętać, by w adresie odbiorcy wpisać “Fundacja Hospicyjna”.

UWAGA: charytatywna akcja trwa tylko do 5 maja.

Fot. Kusfelskie Morsy

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *