Kino Żeglarz w Jastarni – filmami żegnają lato 2020

Do końca września 2020 czynne będzie Kino Żeglarz w Jastarni. Co zobaczymy w jedynym stacjonarnym kinie na Półwyspie Helskim? Sprawdźcie repertuar:

Jesień bierze nas w swoje szpony, ale błękit nieba, szum wzburzonego, wrześniowego Bałtyku, słoneczko i repertuar w starym Żeglarzu wszystko wynagrodzą – komentują na facebooku gospodynie Kina Żeglarz w Jastarni. – Także po wszystkich spacerach, ciastkach i rybkach, zapraszamy do kina! ?

Weekend 18-20 września, repertuar Kina Żeglarz Jastarnia:

PIĄTEK:

17:00 Parasite – czy jeszcze ktoś nie widział tego filmu?!

19:00 TONY HALIK – pokaz przedpremierowy – mamy poznać człowieka niejednoznacznego, który był Polakiem i Argentyńczykiem, żołnierzem Wermachtu i członkiem francuskiego ruchu oporu, polskim patriotą i tajnym współpracownikiem, dokumentalistą i konfabulantem. My już nie możemy się doczekać

20:30 Wysoka dziewczyna – mocne, piękne, ciężkie kino najwyższych lotów. Sprowadziłyśmy na ekran na prośbę Babinexa i tak nam towarzyszy cały sezon, bo wierzymy, że naprawdę trzeba go obejrzeć.

SOBOTA

16:30 Poznajmy się jeszcze raz – soundtrack z tego filmu będzie z nami już na zawsze jako ścieżka dźwiękowa do lata 2020. Kto jeszcze nie widział, koniecznie – jak przenosić się w czasie, to tylko w Żeglarzu.

18:30 TONY HALIK – pokaz przedpremierowy

20:00 Sokół z masłem orzechowym – najcieplejszy film tego lata, o przyjaźni, pokonywaniu granic, wsparciu, marzeniach… a to wszystko z doskonałą muzyką i klimatem amerykańskich bezdroży. I ten Shia LaBeouf!

21:30 PARASITE

NIEDZIELA

17:00 Oficer i szpieg – kawał porządnego kina, historia Dreyfusa – do nadrobienia!19:00 Poznajmy się jeszcze raz

21:00 TONY HALIK – pokaz przedpremierowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *