Hel, cmentarz. Podziel się zniczem, którego już nie potrzebujesz

Masz znicze, których już nie potrzebujesz? W Helu nie musisz zabierać ich ze sobą, albo wyrzucać. Zostaw je na specjalnej szafce.

R E K L A M A

Pracownicy Zespołu Zakładów Obsługi Miasta w Helu zakończyli nową inwestycję na cmentarzu komunalnym. Ta z miejsca zyskała bardzo dobre opinie wśród mieszkańców miasta na Początku Polski. Tuż przy bramie wejściowej stanął specjalny regał.

Na jego półki trafiać mają znicze, które można wykorzystać po raz kolejny. A konkretnie pojemniki – szklane bądź plastikowe – do których można dokupić wkłady.

Nowy regał przy bramie to ukłon w stronę osób, które stare znicze zabierały do domów lub wyrzucały po drodze do śmietników. Teraz nie ma takiej potrzeby. Zużyty pojemnik ściągamy z grobu i zostawiamy na którejś z pięciu półek.

Jeśli masz zużyty znicz, nie wyrzucaj go! Wkład można wymienić, a znicz będzie mógł być wykorzystany przez inne osoby na grobach naszego cmentarza. Zachęcamy do pozostawiania na regale osłon zniczy – niezniszczonych, bez pęknięć i innych uszkodzeń, kompletnych (z przykrywkami czy podstawkami, jeśli takie wchodziły w skład osłony znicza) oraz pozbawione zużytych wkładów.

ZZOM Hel

Cmentarz w Helu – potrzebujesz znicz? Weź sobie:

Fot. ZZOM Hel

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *