Żelistrzewo. W domu kultury charytatywny koncert CZARNA OWCA NOCĄ – KONCERT ON-LINE

Czarna Owca DSR i przyjaciele w sobotę 6 lutego wystąpią w WKK Żelistrzewo. Przez koronawirusa widzowie do klubu nie wejdą, ale wszystko objerzymy w internecie.

R E K L A M A

Sobotni koncert w Żelistrzewie odbędzie się przy zamkniętych drzwiach z powodu obostrzeń koronawirusowych. W gminie Puck i powiecie puckim publiczność będzie mogła zebrać się przed monitorami komputerów i komórkami.

– Pojawią się ziomki i ziomalki artyści z różnych podwórek i gatunków muzycznych, tańca i tatuażu – zapowiada Czarna Owca DSR. – Współorganizatorem wydarzenia jest Gmina Puck.

CZARNA OWCA NOCĄ – KONCERT ON-LINE zobaczymy tutaj:

Całość to charytatywna akcja w gminie Puck, by w ten sposób uzbierać pieniądze na leczenie Pauliny, żony Wojciecha Skwiercza, która walczy z rakiem trzustki.

– Potrzebna jest kwota na innowacyjne leczenie, którego NFZ nie finansuje – tłumaczą organizatorzy koncertu w Żelistrzewie. – Wiem, że dla was i dla mnie to bardzo trudny czas. Powstaje dużo znieczulicy, ludzie w szpitalach odchodzą bez bliskich, covid utrudnia diagnostykę raka, leczenie, a nawet pozyskiwanie środków (trudno zorganizować imprezę albo inną charytatywną akcję, aby komuś pomóc). Internet pozostał jedną z niewielu możliwości zbiórki pieniędzy, to smutne, ale tak wygląda Polska rzeczywistość. Dlatego proszę was wesprzyjmy Paulinę w jej walce o życie… 

Wstęp na koncert jest wolny, ale każdy widz może – i powinien – zasilić konto choćby symboliczną wpłatą. Tą można zrobić TUTAJ – KLIKNIJ i wpłać.

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

One thought on “Żelistrzewo. W domu kultury charytatywny koncert CZARNA OWCA NOCĄ – KONCERT ON-LINE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *