ZAGINĄŁ. Gdzie jest Jan Hildebrandt z Mrzezina? Policja i rodzina poszukują seniora

Policjanci z Pucka szukają 76-letniego Jana Hildebrandta, mieszkańca Mrzezina. W niedzielę 18.09.2022 wyszedł z domu. Ostatni raz widziany był około godziny 10:10 w sklepie spożywczym w Mrzezinie.

Policjanci z Pucka prowadzą poszukiwania 76-letniego Jana Hildebrandta. W niedziele 18 września 2022, około godziny 9:30 mężczyzna wyszedł z domu. Do dziś (wtorek 20.09.2022) nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Ostatni raz widziany był 18 września około godziny 10:10 w sklepie spożywczym w Mrzezinie.

– W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny, prosimy o kontakt z Policją – apeluje asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku

Rysopis zaginionego mieszkańca gminy Puck:

  • wzrost 185 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy siwe – krótko przystrzyżony, charakterystyczne pejsy,
  • nos długi lekko szpiczasty,
  • uzębienie – niepełne, proteza z przodu,
  • uszy – duże lekko odstające.

Ubiór: brązowe skórzane buty sznurowane, koszula z krótkim rękawem w niebiesko białą kratę, spodnie dresowe, okulary korekcyjne, na lewej dłoni sygnet koloru srebrnego.

Znaki szczególne: tatuaż na lewym przedramieniu – dziewczyna pod palmą, na dłoni prawej kotwica, na prawym przedramieniu koło z kotwicą.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mieszkańca Mrzezina, funkcjonariusze proszą o kontakt z policjantami z Puckiej Komendy przy ul. Dworcowa 5 tel.47 742 52 22 lub pod  numerem alarmowym 112.

R E K L A M A

Foto. mat. policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *