Wypadek w Strzelnie (kwiecień 2022) na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i Wiejskiej. Mandaty na 6 tysięcy złotych | ZDJĘCIA

Wypadek w Strzelnie (krzyżówka: Bałtycka, Wiejska) i rekordowy mandat w powiecie puckim. 34-latek w audi wymusił pierwszeństwo i dostał karę 6 tys. zł.

R E K L A M A

Do wypadku w Strzelnie (krzyżówka ulic Bałtycka i Wiejska) doszło w poświąteczny wtorek 19.04.2022 około godziny 6 rany. Na miejsce wysłano policjantów puckiej drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce kolizji oraz wyjaśniali jej okoliczności.

– Z policyjnych ustaleń wynika, że 34-letni kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 55-letniej kierującej oplem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku

Dwójka kierujących była trzeźwa.

Stróże prawa ustalili, że kierowca audi nie miał aktualnych badań technicznych od prawie roku. Na dokładkę dowód rejestracyjny pojazdu był zatrzymany wcześniej, w związku z czym pojazd nie był dopuszczony do ruchu i nie powinien znaleźć się na drodze.

Poranna stłuczka 34-latka okazała się dla niego bardzo kosztowna. Mundurowi z Pucka ukarali go dwoma mandatami o łącznej wysokości 6000 zł oraz 7 punktami karnymi.

To ja dotąd nowy rekord na ziemi puckiej. Jest “lepszy” od poprzedniego (wypadek na trasie Celbowo – Puck) o 1 tys. zł.

Wypadek w Strzelnie (kwiecień 2022). Mandat za 6 tysięcy złotych

Foto. KPP w Pucku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *