Wypadek w Łebczu. Na skrzyżowaniu ul. Puckiej z ul. ks. Wielewskiego zderzenie osobówek. 40-latek z Władysławowa bez prawka | ZDJĘCIA

Wypadek w Łebczu (29.10.2022) znowu na skrzyżowaniu ulic Puckiej i Młyńskiej oraz ks. Wielewskiego, czyli najbardziej niebezpiecznym miejscu w Łebczu. Do kraksy mieszkańców powiatu puckiego doszło przed godz. 19.

Wypadek w Łebczu miał miejsce w sobotni (29.10.2022) wieczór. Do zdarzenia doszło na krzyżowce ulic Puckiej, ks. Wielewskiego i Młyńskiej. W Łebczu to miejsce, gdzie dochodzi do największej ilości zdarzeń drogowych.

Na miejscu wypadku, w którym zderzyły się osobówki – mercedes i renault – pojawili się strażacy z Łebcza oraz policjantów z wydziału ruchu drogowego KPP w Pucku. Według wstępnych ustaleń policji, 40-latek z Władysławowa w mercedesie, który jechał ul. Pucką w Łebczu nie ustąpił pierwszeństwa 42-letniej mieszkance gminy Puck.

– W wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów – mówi asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. – Mundurowi przebadali kierowców, byli trzeźwi.

Jak się okazało, to był dopiero początek kłopotów mieszkańca Władysławowa. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Jego sprawia trafi do sądu.

Grozi mu grzywna do 30 000 zł oraz obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów.

R E K L A M A

Wypadek w Łebczu (29.10.2022) na skrzyżowaniu ulic Puckiej i Młyńskiej | ZDJĘCIA

Foto. Ochotnicza Straż Pożarna w Łebczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *