Wypadek na trasie Leśniewo- Wejherowo (31.10.2021). Pierwszej pomocy udzielali przejeżdżający ludzie | ZDJĘCIA

Wypadek na trasie Leśniewo – Wejherowo, gdzie doszło do zderzenia osobowych samochodów. – Wygląda tragicznie, Ludzie leżą na jezdni – relacjonują nasi Czytelnicy.

R E K L A M A

AKTUALIZACJA. Jak wyjaśniła Klaudia, jedna z naszych Czytelniczek, wypadek między Leśniewem a Wejherowem miał być nieszczęśliwym zdarzeniem.

– Nie było czołówki i nikogo nie zakleszczyło. Auto wpadło w poślizg. Było mocne uderzenie w drzewo 2 koziołki i zjazd na pobocze. Gość leżący na ulicy sam wyszedł z auta. Przeszedł parę kroków i padł. A ten „zakleszczony” stracił przytomność dlatego nie wyszedł z auta.

Klaudia 774

WYPADEK MIĘDZY LEŚNIEWEM A WEJHEROWEM – wcześniej pisaliśmy:

Do wypadku na drodze Leśniewo – Wejherowo doszło w godzinach popołudniowych w niedzielę 31.10.2021. Prawdopodobnie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – jak informują nas Czytelnicy.

– Jeszcze nie ma policji, ani karetki, ale poszkodowanymi ludźmi zajmują się inni, którzy szybciej dotarli na miejsce – z miejsca zdarzenia donosili nam Czytelnicy.

Jeden z rozbitych pojazdów stał na poboczu.

– Niemal wszyscy pasażerowie są na ulicy lub w okolicznych rowach. Część powyrzucano z samochodu, ktoś jest jeszcze zakleszczony wewnątrz – opisują świadkowie zdarzenia.

Na miejsce wezwano policję, straż i służby medyczne.

Wypadek na trasie Leśniewo – Wejherowo (31.10.2021):

fot. Wiesława RutkowskaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *