Starzyno. 42. Turniej Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa (2015). Wygrywa Ajaks Leśniewo | ZDJĘCIA

Dziewięć drużyn z gminy Puck spotkało się w Starzynie, by tu rywalizować w rozgrywkach 42. Turnieju Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa (2015). Najlepszą drużyną okazał się Ajaks Leśniewo.

Rozgrywki na boisku sportowym w Starzynie toczyły się w niedzielę 05.07.201. To był już 42. Turniej im. Leopolda Dettlaffa. W Starzynie stawiło się 9. drużyn, które rywalizowały systemem pucharowym (przegrany odpada) a każde spotkanie trwało 2x 20 min.

– Zwycięzcą turnieju została drużyna Ajaksu Leśniewo, pokonując w finałowym meczu Huragan Smolno 1:0 – relacjonują w OKSiT w gminie Puck. – Cztery najlepsze drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary a trzy najlepsze zespoły okolicznościowe medale.

W trakcie Turnieju odbyło się także podsumowanie sezonu B Klasy Gminy Puck, podczas którego wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach otrzymały puchary. Ponadto za miejsca 1-3 (Puma Darzlubie, Piast Piaśnica/Domatówko, Kaszuby Połchowo II) przyznano także dodatkowe nagrody wójta gminy Puck.

Puchary, medale i nagrody dla drużyn wręczył zastępca wójta gminy Puck Jerzy Tkaczyk.

Turniej Piłki Nożnej im. Leopolda Dettlaffa (2015) – tabela końcowa:

1.Ajaks Leśniewo
2.Huragan Smolno
3.Piast Piaśnica/Domatówko
4.Kaszubia Starzyno
5-8.Norda Karwia
5-8.Kaszuby Połchowo
5-8.Mała Piaśnica
5-8.Puma Darzlubie
9.Kaszubia Junior Starzyno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *