Starzyno. 4. Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej (2022). Dariusz Białk i Lech Czernicki | ZDJĘCIA

42 graczy spotkało się w szkole w Starzynie na 4. Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej (2022). Wygrali Dariusz Białk i Lech Czernicki.

R E K L A M A

Turniej przeprowadzony został w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem każdy z każdym w dwóch grupach wiekowych: młodszej (roczniki 1982-1968) oraz starszej (1967 +). Najlepsi w obu z nich okazali się: Dariusz Białk ze Strzelna i Lech Czernicki z OSiR Władysławowo.

Dariusz Białk wygrał w grupie młodszej, w której sklasyfikowano 17 zawodników. Drugi był Leszek Nadolski (OSiR Władysławowo), a trzeci Ryszard Śliwiński (OSiR Władysławowo). Najlepszą kobietą została Joanna Robakowska z Jastarni, która w klasyfikacji zajęła 8 miejsce.

W grupie starszych oldboyów stawiło się 25 tenisistów. Wygrał Lech Czernicki (OSiR Władysławowo). Drugie miejsce wywalczył Franciszek Tuszer ze Starzyna, a trzecie Wojciech Licau z Mieroszyna. Tu najlepszą panią okazała się Alicja Szopa ze Strzelna (6 miejsce).

Po 4 turniejach Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej (2022) w swoich grupach prowadzą:

młodsza:

  1. Śliwiński Ryszard – OSiR Władysławowo 190 punktów
  2. Nadolski Leszek – OSiR Władysławowo 188
  3. Golla Alojzy – OSiR Władysławowo 180

starsza:

  1. Czernicki Lech – OSiR Władysławowo – 190 punktów
  2. Licau Wojciech – Mieroszyno – 188
  3. Szymański Ryszard – OSiR Władysławowo – 186

– Kolejny (piąty) turniej przeprowadzony zostanie 9 marca (środa) 2022 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie – informuje Błażej Ceszke, mł. instruktor ds. kultury fizycznej i sportu w gminie Puck.

Starzyno. 4. Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej (2022) – ZDJĘCIA

Foto. OKSIT w gminie Puck

Las.

Nawet dziecko wie, jak cenny jest las. Świeży, zapierający dech w piersiach zapach drzew. Echo ptaków latających nad tą gęstą wielkością. Stabilny klimat, zrównoważone, różnorodne życie i źródło kultury. A jednak, lasy i inne ekosystemy wiszą na włosku, zagrożone przekształceniem w pola uprawne, pastwiska i plantacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *