Spotkanie z Mistrzem w Starzynie. Do szkoły przyjechał Wojciech Nowicki | ZDJĘCIA

Kolejne “Spotkanie z Mistrzem” w szkole w Starzynie zorganizował Rafał Kownatke. Tym razem gościem był Wojciech Nowicki.

R E K L A M A

Gość uczniów podstawówki ze Starzyna jest brązowym medalistą Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata oraz Igrzysk Olimpijskich z Rio de Janeiro w rzucie młotem.  

– Mistrz opowiedział jak rozpoczęła się jego przygoda ze sportem, ile poświęca czasu treningom oraz jak realizuje założone cele – relacjonują spotkanie w OKSiT w gminie Puck.

“Spotkania z Mistrzem” to projekt Rafała Kownatke, nauczyciela sportu w Szkole Podstawowej im. Władysława Konefki i kulomiota. W jego ramach zaprasza znane gwiazdy sportu, z którymi mogą porozmawiać uczniowie.

– Dla naszych uczniów to czasem jedyna okazja, by uścisnąć rękę prawdziwego mistrza i spotkać się ze sportowcem znany z ekranów telewizorów – mówi Artur Surmaj, dyrektor SP w Starzynie.

Tak było i tym razem. Wojciech Nowicki w Starzynie opowiedział m.in. o swojej karierze, treningach i odpowiadał na pytania dzieci. A te były ciekawe np. diety sportowca.

Wojciech Nowicki do Starzyna daleko nie miał, bo aktualnie przebywał na zgrupowaniu we Władysławowie – a dokładniej w COS Cetniewo.

Spotkanie z Mistrzem – Szkoła Podstawowa w Starzynie: Wojciech Nowicki

Fot. Gmina Puck

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:
PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO na DZIENNIKPUCKI.pl
Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *