Śmiertelny wypadek w Połczynie (ul. Kasztanowa)? Zmarł 64-latek z powiatu puckiego

Nadmorska Kronika Policyjna: wypadek w Połczynie. Znalazł samochód na ul. Kasztanowej z otwartymi drzwiami, a obok leżącego mężczyznę. Co się stało w gminie Puck?

R E K L A M A

O wypadku w Połczynie służby mundurowe poinformowano rankiem. Zgłaszający na ul. Kasztanowej napotkał nieprzytomnego mężczyznę, który leżał na poboczu drogi. Osoba w starszym wieku znajdowała się przed otwartym samochodem.

– Wstępnie zostaliśmy poinformowani o potrąceniu około 60-letniego mężczyzny na ul. Kasztanowej w Połczynie, który był w chwili zgłaszania nieprzytomny – mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. – Lekarz po przyjeździe na miejsce stwierdził zgon poszkodowanego.

Pierwsze spekulacje szły w jednym kierunku. Mężczyzna prawdopodobnie został potrącony, a sprawca porzucił samochód i zbiegł z miejsca potencjalnego wypadku w Połczynie.

Wstępne ustalenia puckiej policji, lekarza – biegłego sądowego oraz prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Pucku nie potwierdzają tej tezy. Na tę chwilę najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie mówi o tym, że za zgon 64-latka z powiatu puckiego odpowiedzialny był stan jego zdrowia.

– Pojazd znajdujący się na miejscu zdarzenia należał do 64-letniego mieszkaniec powiatu puckiego. Lekarz biegły sądowy wstępnie wykluczył udział osób trzecich.

– mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku

Śmiertelny wypadek w Połczynie na ul. Kasztanowej (30.10.2021)

fot. OSP Połczyno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *