Śmiertelny wypadek w Leśniewie. Zginął 60-letni woźnica. Koń mógł ciągnąć jego ciało przez kilometr | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna: makabryczny wypadek w Leśniewie (31.07.2021). 60-letni mieszkaniec powiatu puckiego zginął podczas jazdy swoim zaprzęgiem. Pod sklepem w Leśniewie próbował go odratować lekarz.

R E K L A M A

Informacja w sprawie śmiertelnego wypadku w Leśniewie, najpierw dotarła do strażaków z KP PSP w Pucku. Według zgłoszenia śmierć poniósł 60-letni mieszkaniec powiatu puckiego. Jak powiadamiano, woźnica mógł wypaść z wozu.

– Przypadkowy lekarz na miejscu udzielił mężczyźnie pomocy, ale nie udało się go uratować — mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku.

Okoliczności tragicznej śmierci badali policjanci z KPP w Pucku. Zdarzenie będą wyjaśniać śledczy.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem wozu z zaprzęgiem konnym, w wyniku którego śmierć poniósł 60-letni mieszkaniec powiatu puckiego

sierż. Monika Mularska, oficer prasowy KPP w Pucku

Na miejscu, przy sklepie w Leśniewie, pod nadzorem przedstawiciela Prokuratury Rejonowej w Pucku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz lekarz — biegły sądowy.

Miejsce wypadku w Leśniewie na czas czynności wykonywanych przez funkcjonariuszy policji i prokuraturę zabezpieczyli strażacy.

– Na miejscu pracowały zastępy: JRG Puck OSP Leśniewo — mówi oficer prasowy straży pożarnej w Pucku.

Śmiertelny wypadek w Leśniewie, 31.07.2021

Fot. W. Rutkowska, Marcin Gaffke Sylwia,

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *