Rzucewo. W Zamku Jana III Sobieskiego otworzyli szkołę czarodziejów. Harry Potter nad Zatoką Pucką | ZDJĘCIA

Gmina Puck stoi magią! A przynajmniej w Rzucewie, gdzie otworzyła się szkoła czarodziejów. Nad Zatoką Pucką Harry Potter czułby się jak w domu.

R E K L A M A

Czarne peleryny, w dłoniach różdżki a wokół wypowiadane zaklęcia. Taki klimat zapanował w Zamku Jan III Sobieski w Rzucewie. To tutaj swoje podwoje otworzyła szkoła czarodziejów. Tłumy młodych magików można było spotkać nie tylko w pałacu, ale też na plaży i pomoście w Rzucewie.

Fani Harry’ego Pottera nad Zatoką Pucką poczuli się świetnie. Tiara Przydziału asygnowała ich do konkretnych domów, czarodziejskie atrybuty – peleryny i różdżki – dopełniły całości i można było oddać się m.in. magicznym pojedynkom i zdobywaniu kolejnych szczebli czarodziejskiej wiedzy.

Tak ferie w gminie Puck spędza młodzież, która przyjechała tu odpoczywać i bawić się z Quatronum. Rzucewo wybrano nieprzypadkowo.

Rzucewo ma zamek, a to jeden z żelaznych punktów naszej oferty, bo staramy się, by nasze magiczne turnusy jak najbardziej oddawały klimat znany z powieści i filmów z Harrym Potterze – mówi Adam Kwapisz z QUBUS Group.

Rzucewo. W Zamku Jana III Sobieskiego otworzyli szkołę czarodziejów | ZDJĘCIA

Foto. Quatronum 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *