Wyjeżdżasz z powiatu puckiego przez Redę? Szukaj objazdu, bo trwa remont mostu na ul. Puckiej

Dojazd do krzyżówki w Redzie z komplikacjami. Przez remont mostu na ul. Puckiej nie przejedziemy tamtędy samochodami. Gdzie szukać objazdów?

R E K L A M A

Remont mostu w Redzie będzie sporym utrudnieniem dla kierowców z powiatu puckiego, gdyż perturbacje na drogach potrwają długo, bo aż do maja 2021. W tym czasie przez ten fragment ulicy Puckiej będą mogli przejść jedynie piesi. Zmotoryzowani muszą szukać objazdów.

Zarówno kierowcy, jak i piesi mają obowiązek stosować się do znaków drogowych. Policjanci przypominają, że w przypadku nierespektowania przepisów, należy liczyć się z konsekwencjami.

mł. asp. Łukasz Brzeziński z KPP w Pucku

Tu najwięcej kłopotów mogą mieć kierowcy zawodowi, którzy jeżdżą autami o wadze powyżej 3,5 tony. Ci będą musieli nadłożyć dogi np. przez gminę Krokowa lub gminę Kosakowo. Jadący od strony Pucka (auta powyżej 3,5 tony) muszą też omijać rekowską górkę, bo tą trasą nie włączą się w krajową szóstkę w Redzie.

– Dla samochodów o wadze do 3,5 tony wyznaczono objazd ulicami Obwodową i Kazimierską – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. – Cięższe pojazdy, o wadze powyżej 3,5 tony są kierowane objazdem przez miejscowość Krokowa, można kierować się także na Kosakowo.

Most w Redzie musiał być remontowany, bo był w złym stanie technicznym.

Fot.

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *