Połczyno – Zdrada. Samochodowy wypadek na śliskiej drodze. Nadmorska Kronika Policyjna | ZDJĘCIA

Tragedią zakończyła się jazda kobiety z dójką dzieci. Na śliskiej trasie Połczyno – Zdrada 30-latka z gminy Puck straciła panowanie nad samochodem i wypadła z drogi.

R E K L A M A

Do zdarzenia doszło w styczniowy poranek, ok. godz. 7. Trasą Połczyno – Zdrada jechała kobieta z dwóją dzieci: 4 i 6 lat. Jej Fiat dojechał do łuku drogi w kierunku Połczyna

– Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 30-letnia kierująca na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni w wyniku czego wypadła z drogi uderzając w przydrożne drzewo – komentuje mł. asp Łukasz Brzeziński, rzecznik prasowy KPP Puck.

Kobietę oraz dwójkę małych pasażerów przewieziono do szpitala w celu przeprowadzenia badań.

Apelujemy do kierowców oraz do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności, a podczas jazdy o zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących na jezdni warunków.

Policjanci z Pucka zabezpieczyli teren groźnego wypadku koło Połczyna, a technik kryminalistyki z KPP Puck wykonał oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządził dokumentację fotograficzną.

– Ponadto samochód został zabezpieczony przez funkcjonariuszy procesowo – komentuje rzecznik puckiej policji. – Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzić śledczy z Pucka.

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *