Leszek Bryja odnalazł się. Mieszkaniec Żelistrzewa był na jednym z dworców PKP w gminie Puck

Nadmorska Kronika Policyjna: szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza i szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego. Leszek Bryja odnalazł się na jednym z dworców PKP w gminie Puck.

R E K L A M A

W piątek funkcjonariusze puckiej jednostki policji prowadzili intensywne poszukiwania Leszka Bryi. Mężczyzna wyszedł z domu i nie powrócił.

– Mundurowi natychmiast przystąpili do działań, dokonując sprawdzeń monitoringu, środków komunikacji, budynków i okolicznych terenów zielonych na terenie całej gminy Puck – mówi mł. aspirant Łukasz Brzeziński, rzecznik prasowy KPP w Pucku.

Zaginionego mieszkańca Żelistrzewa poszukiwali nie tylko policjanci, bo w działania zaangażowany był również przewodnik wraz z psem tropiącym oraz funkcjonariusze Ochotniczej oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Wszystkie patrole pozostające w służbie otrzymały rysopis zaginionego.

Funkcjonariusze sprawdzali miejsca, w których mógł przebywać 52-latek, takie jak sklepy, stacje paliw, a także dworce autobusowe i kolejowe. Policjanci sprawdzali również, czy osobie o podanych personaliach udzielano pomocy medycznej.

Poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Puck można było przerwać kilka minut po północy.

– Żona poinformowała funkcjonariuszy o odnalezieniu mężczyzny, który znajdował się na terenie dworca na terenie gminy Puck – Na miejsce natychmiast skierowano mundurowych, oraz pogotowie ratunkowe. 52-latek został poddany badaniu przez zespół ratownictwa medycznego. Cały i zdrowy jest już pod troskliwą opieką rodziny.

Fot. KPP Puck

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *