Gmina Puck: 27-latek spił się i zaczął rozróbę pod sklepem. Ma kłopoty z prokuraturą w Pucku

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali 27-latka, podejrzewanego o uszkodzenie ciała. Nadmorska Kronika Policyjna.

We wtorek (30 czerwca 2020) około godziny 8 rano funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku przyjęli zawiadomienie dotyczące pobicia.

– Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę wieczorem przy jednym ze sklepów na terenie gminy Puck – informuje rzecznik puckiej policji. – Z ustaleń śledczych wynika, iż 52-letni pokrzywdzony, będąc koło sklepu, został zaatakowany przez znanego mu młodego mężczyznę, który był pod widocznym wpływem alkoholu.

Sprawca pobił go, po czym odszedł z miejsca zdarzenia.

Jeszcze tego samego dnia po złożeniu zawiadomienia przez pokrzywdzonego, kryminalni zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który był w miejscu zamieszkania.

Sprawca został przewieziony do puckiej komendy i został osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzut dotyczący występku o charakterze chuligańskim.

– Prokurator zastosował wobec 27-latka dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzonym – wylicza rzecznik KPP Puck.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Puck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *