Filip Dettlaff z Gnieżdżewa odnalazł się. Policja z Pucka szukała 24-letniego mężczyzny | RYSOPIS

Policjanci z Pucka poszukiwali 24-letniego Filipa Dettlaffa, mieszkańca Gnieżdżewa. Ostatni raz był widziany we wtorek 15 listopada 2022 około godz. 7 rano. Odnalazł się w okolicach Czarnego Młyna.

Policjanci z Pucka poszukują 24-letniego Filipa Dettlaffa z Gnieżdżewa. Ostatni raz był widziany 15 listopada 2022 około godz. 07:00. Mężczyzna odnalazł się.

– Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionego 24-letniego mieszkańca gminy Puck- komunikuje rzecznik KPP w Pucku. – Poszukiwania zakończyły się sukcesem. Tuż przed godziną 13:00 w okolicach Czarnego Młynu funkcjonariusze odnaleźli 24-latka. Jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

FILIP DETTLAFF – RYSOPIS ZAGINIONEGO:

  • Wzrost około 190 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy krótkie, obcięte na jeża, koloru blond, proste,
  • oczy niebieskie,
  • uszy małe przylegające,
  • nos szeroki.

Znaki szczególne: tatuaż na przedramieniu od strony wewnętrznej.

– W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie dresowe koloru szarego, bluza dresowa wkładana przez głowę koloru czarnego, kurtka robocza koloru zielono granatowego, buty sportowe koloru czarnego z białą podeszwą firmy Nike – opisuje asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.

Poszukiwany mieszkaniec Gnieżdżewa może poruszać się pojazdem marki VW Passat o nr. rej. GPU 2UW8 koloru czarnego.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny, proszone są o skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Pucku (ul. Dworcowa 5, 84-100 Puck). Telefon do oficera dyżurnego: 47 742 52 22.

Informacje można przekazać też najbliższej jednostce policji pod numerem 112.

R E K L A M A
Foto. mat. KPP w Pucku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *