Dzielą się uśmiechem w gminie Puck. Wolontariusze w szkołach i u seniorów | ZDJĘCIA

Uczniowie i seniorzy w gminie Puck mogą liczyć na wsparcie wolontariuszy i krwiodawców. Ci, dzięki wsparciu z Gdańska, mogli podarować seniorom paczki żywnościowe, a dzieciom materiały w ramach akcji „Dziel się uśmiechem”.

Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Pucku Lucyna Roeske oraz prezes Kaszubskiego Klubu HDK PCK w Połchowie Marcin Sikora dzięki współpracy z zarządem Pomorskiego Oddziału Okręgowego PCK zaczęli odwiedzać szkoły podstawowe w gminie Puck, które wcześniej zgłosiły chęć udziału w akcji.

– Najmłodsi uczniowie otrzymali pakiety „Dziel się uśmiechem” firmy Orbit oraz Drogowe ABC – mówi Marcin Sikora, który już wcześniej odwiedził szkoły w Połchowie i Rekowie Górnym. – Współpraca z dyrektorami obu placówek jest bardzo udana.

Wolontariusze nie zapomnieli o seniorach w gminie Puck. Dzięki sponsorowi, firmie Budimex, kupili artykuły spożywcze dla 22 osób.

Jest to kolejna akcja w tym roku zorganizowana przez działaczy PCK powiatu puckiego.

Prezes Lucyna Roeske szczególne podziękowania kieruje również dla Hanny i Rafała Wyszeckich za pomoc przy zakupie i wykonaniu paczek z artykułami spożywczymi.

Wolontariusze PCK z powiatu puckiego pomogli uczniom i seniorom z gminy Puck:

16 thoughts on “Dzielą się uśmiechem w gminie Puck. Wolontariusze w szkołach i u seniorów | ZDJĘCIA

  1. Znana osobistosc Pan Andrzej Dobrowolski twierdzil, ze Mezczyzni witaja sie uscisnieciem dloni. Kobiety obejmuja sie przyjaznie. W pierwszym wypadku chodzi o sprawdzenie, czy w reku nie ma ukrytej broni, w drugim, czy na pewno nie ma jej tez za plecami i czy gra z otwartymi kartami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *