Droga Łebcz – Gnieżdżewo już otwarta. Po remoncie jest wygodniej, bo dali nowy asfaltowy dywanik | FOTO, WIDEO

Koniec remontu drogi Łebcz – Gnieżdżewo. Wreszcie w tej części gminy Puck pojedziemy dużo wygodniej niż do tej pory. Po remoncie powiatowej trasy znikły też wyboje.

R E K L A M A

????? ????????? ????? – czyli trasa między Łebczem a Gnieżdżewem wreszcie otwarta dla ruchu kołowego. Będzie wygodniej, bo między wioskami pojawił się wreszcie nowy asfalt. Nowa nawierzchnia, jadąc z Gnieżdżewa, zaczyna się za centrum wioski.

Na odcinku ok. 2 kilometrów jest dużo wygodniej, a i sam asfalt zachęca do szybszej jazdy. Jednak starosta pucki przestrzega przed zbytnim szarżowaniem.

Na trasie Łebcz-Gnieżdżewo można się już poruszać, ale zalecam ostrożność, bo prowadzone będą jeszcze prace wykończeniowe na poboczach.

napisał Jarosław Białk

Między Łebczem i Gnieżdżewem przede wszystkim wyrównano nawierzchnię. Prace objąć mają też wjazdy i pobocza. Drogowcy zajmą się również chodnikami i zatoczkami autobusowymi.

Przypomnijmy, że droga Łebcz – Gnieżdżewo zamknięta była przez tydzień. Roboty mogły być prowadzone poza sezonem letnim, bo w okresie wakacji tę trasę, jako objazd, wykorzystują ci, którzy nie chcą podróżować zatłoczoną drogą 216 w kierunku Władysławowa i Jastrzębiej Góry.

Zakończył się remont drogi Łebcz – Gnieżdżewo:

Fot. Powiat Pucki

fot. Andrzej Sipajło | Powiat Pucki


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *