Darzlubie. Pościg za złodziejem z powiatu wejherowskiego. Złapali go, bo wpadł na inne auto | ZDJĘCIA

Wpadka 53-latka z powiatu wejherowskiego, który ukradł VW T4. Policja w Pucku ruszyła w pościg. Złodziej wpadł w Darzlubiu, gdzie spowodował kolizję.

R E K L A M A

Nawet do 5 lat więzienia grozi 53-letniemu mieszkańcowi powiatu wejherowskiego, który połasił się na starego Volkswagena T4. Dostawczy samochód udało mu się ukraść i odjechać. Na szczęście niedaleko.

Policjanci w Pucku dostali informację o kradzieży i błyskawicznie zarządzili blokady dróg i pościg za złodziejem samochodów w powiecie puckim.

–  Chwilę później uzyskano informację, że auto tej samej marki uczestniczy w zdarzeniu drogowym w Darzlubiu – mówi podkom. Monika Bradtke, naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Pucku.  

Okazało się, że wypadek w gminie Puck to strzał w dziesiątkę, bo funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego ujawnili poszukiwane auto oraz sprawcę kradzieży.

Mężczyzna został zatrzymany jako osoba podejrzana o dokonanie kradzieży  pojazdu  VW i spowodowanie kolizji. Zatrzymany 53-latek był trzeźwy. Ustalono, iż pojazd nie posiadał aktualnego przeglądu oraz ubezpieczenia OC. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. 

podkom. Monika Bradtke

Wypadek w Darzlubiu i pościg za kierowcą | ZDJĘCIA

Foto. KP PSP w PuckuDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *