Dariusz Białk i Lech Czernicki wgrywają 6. turniej tenisa oldbojów w Starzynie | ZDJĘCIA

6. turniej w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej (sezon 2022) w Starzynie wygrali Dariusz Białk ze Starzyna oraz Lech Czernicki (OSiR Władysławowo).

R E K L A M A

Prawie 40 (dokładnie 37) graczy pojawiło się w hali sportowej szkoły w Starzynie na rozgrywkach 6. turnieju w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej (sezon 2022), na które zaprosił Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

– Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1968 oraz starszej – 1967 + – relacjonują w OKSIT.

W młodszej wygrał Dariusz Białk ze Strzelna, który wyprzedził dwóch graczy OSiR Władysławowo: Leszka Nadolskiego i Ryszarda Śliwińskiego. Najlepszą kobietą w tej stawce 13 graczy była Joanna Robakowska z Jastarni.

Po sześciu turniejach tenisa oldbojów ziemi puckiej liderem jest Leszek Nadolski (286 punktów), za nim: Ryszard Śliwiński (284) i Alojzy Golla (268).

(czytaj dalej pod galerią)

6. turniej w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ (sezon 2022)

Foto. OKSiT w gminie Puck

W grupie starszej dwoma pierwszymi miejscami podzielili się tenisiści OSiR Władysławowo: Lech Czernicki oraz Ryszard Szymański. Trzeci był Franciszek Tuszer ze Starzyna. Tu łącznie zagrało 24 zawodników.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Alicja Szopa ze Strzelna, która zajęła bardzo dobre szóste miejsce.

Po 6. turniejach prowadzi Lech Czernicki (288), drugi jest Ryszard Szymański (284), a medalową stawkę zamyka Wojciech Licau z Mieroszyna (276).

– Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie 23 marca (środa) 2022 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie – informują organizatorzy z gminy Puck.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *