Czołowe zderzenie w Połchowie. Wypadek osobowego VW z 26-latkiem za kierownicą. Na miejsce wezwali śmigłowiec | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna. Wypadek w Połchowie (15.10.2021). Czołowe zderzenie Volkswagena i Iveco. Za kierownicami samochodów sedzieli mieszkańcy gminy Puck.

R E K L A M A

Do wypadku na drodze do Połchowa doszło w piątkowy ranek, 15 października 2021. Niedaleko krzyżówki ulicy Puckiej w Połchowie z DW 216 Reda – Hel zderzyły się samochód osobowy oraz dostawczy.

– Jedna osoba została zakleszczona w pojeździe osobowym, była przytomna. Na miejscu pracowały dwa zastępy z JRG Puck, zastęp OSP Mrzezino, załoga ZRM, powiadomiono także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku

Strażacy wydobyli kierowcę z zakleszczonego pojazdu i przekazali załodze karetki. Potem śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał rannego do Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Drugi uczestnik zdarzenia, 21-letni kierowca Iveco nie odniósł obrażeń.

Na miejscu pracowali również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

– Policjanci wydziału Ruchu Drogowego puckiej komendy wstępnie ustalili, że 26-letni mieszkaniec gminy Puck kierujący Volkswagenem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przód pojazdu dostawczego Iveco, którym kierował 21-letni mieszkaniec gminy Puck – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.

Funkcjonariusze ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Teraz śledczy zajmą się wyjaśnieniem okoliczności wypadku w Połchowie.

– Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

– mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński

Wypadek w Połchowie (15.10.2021). Czołowe zderzenie Volkswagena i Iveco. Za kierownicami mieszkańcy gminy Puck

Fot. KP PSP w Pucku

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *