Charytatywna aukcja w Żelistrzewie. W Domu Kultury kupisz obrazy grupy ArtMania (przy OKSiT) | ZDJĘCIA

W sobotę w Domu Kultury w Żelistrzewie charytatywna aukcja obrazów stworzonych przez członków grupy malarskiej ArtMania. Dochód trafi na konto Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce.

R E K L A M A

W sobotnie popołudnie (27 listopada 2021) w Domu Kultury w Żelistrzewie aukcja artystyczna i charytatywna. Trafią na nią obrazy stworzone przez grupę malarską „Artmania”, działającą przy miejscowym DK.

– Pragniecie nacieszyć oko ciekawymi pracami malarskimi, nabyć je, a przy okazji wspomóc funkcjonowanie schroniska ratującego życie wielu psich i kocich podopiecznych? – pytają w Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki gminy Puck. – Zapraszamy zatem 27 listopada – o godz. 16:00 do Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie.

Imprezę poprowadzi Józef Roszman, a wraz z nim na scenie wystąpi zespół Plesta.

Wszystkie zebrane środki przeznaczone będą na wsparcie finansowe Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce. Na miejscu będą czekać wolontariusze.

Organizatorzy: OTOZ „Animals” – Schronisko Dąbrówka Partnerzy: Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki, Grupa Malarska „ArtMania”, Ullaart-atelier Urszula Stachowiak, Ochotnicza Straż Pożarna w Mieroszynie,

Część prac, które będzie można kupić na aukcji w Domu Kultury w Żelistrzewie [GALERIA]

Foto. Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *