Celbowo – Puck: Śmiertelny wypadek. 24-latka potrąciła pieszego. Kto zna mężczyznę? | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna: śmiertelny wypadek między Celbowem a Puckiem. 24-latka w volkswagenie potrąciła starszego mężczyznę, który poruszał się poboczem drogi. Ten zmarł w wyniku odniesionych ran.

R E K L A M A

Do wypadku między Celbowem a Puckiem doszło wczoraj w nocy, ok. godz. 23 – wtedy dyżurny KPP Puck otrzymał informację o zdarzeniu na trasie DW-216. Jak na miejscu zdarzenia ustalili policjanci: 24-letnia mieszkanka powiatu puckiego, jadąc w kierunku Pucka, potrąciła  mężczyznę w wieku od około 60-70 lat. Ten szedł poboczem.

– Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. – Kierująca samochodem była trzeźwa.

Dokładne przyczyny wypadku między Celbowem i Puckiem zostaną ustalone po oględzinach i zebranych śladach, które na miejscu zabezpieczyli śledczy z technikiem kryminalistyki, pod nadzorem prokuratora i biegłego lekarza.

Nie wiadomo kim była ofiara wypadku – to próbują ustalić policjanci, prowadzący swoje czynności. Mundurowi liczą na pomoc mieszkańców powiatu puckiego.

– Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku oraz okoliczności samego zdarzenia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pucku pod numerem telefonu 47 742 52 22 lub 112 – apeluje rzecznik puckiej policji.

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *