AP KP Gdynia – Huragan Smolno 6:3 (1:1). Gole w Gdyni sypały się jak z rękawa. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA

Huragan Smolno bez powodzenia rozpoczął boje w B klasie po tym, jak wiosną 2021 udało się wznowić piłkarskie rozgrywki. AP KP Gdynia postawił surowe warunki.

R E K L A M A

Huragan Smolno po covidowej przerwie zmierzył się na boisku z AP KP Gdynia. Wyjazdowe spotkanie obfitowało w bramki, ale na pierwszą trzeba było czekać do 24 minuty. Festiwal bramek otworzyli gospodarze, ale ekipa Jerzego Tuchlińskiego nie dała długo czekać na wyrównanie. Dwie minuty później Daniel Jastrzębski doprowadził do remisu. I ten stan nie zmienił się do gwizdka sędziego.

Po wznowieniu goście zaatakowali i oddalili się na dystans dwóch goli. Po tym drugim Huragan Smolno celnie odpowiedział. Bramka, którą strzelił Krzysztof Szwemin dawała nadzieję, choć tylko krótką: goście odpowiedzieli po minucie.

W 79. min. trzeci raz do bramki gdynian trafia ekipa z gminy Puck. Tym razem na listę strzelców wpisał się Maciej Kołowszyński. Niestety, Gdynia odpowiada dwoma golami i zgaryna 3 punkty.

Huragan Smolno w pomorskiej B klasie zajmuje 7 miejsce w tabeli. Tę zamyka Arka Prusewo. W następnej kolejce Huragan jedzie zagrać z KP Gdynia (sobota, 8 maja 2021).

AP KP Gdynia – Huragan Smolno | Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Fot. Agnieszka Kośnik

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *